دکتر فرشید میرمطلبی

من دکتر فرشید میرمطلبی، دندانپزشک ومتخصص ترمیمی و زیبایی در سال 1352 در تهران متولد شدم.تحصیلات خود را در رشته دندانپزشکی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی در سال1371 شروع کردم. پایان نامه دوره دکترای خود را به بررسی تغییرات دندانهای عقل رویش نیافته در افراد جوان اختصاص دادم که حاصل این پژوهش در مجلات علمی به چاپ رسید .

در سال 1380 تحصیلات تکمیلی خود را در تخصص ترمیمی و زیبایی در دانشکده دندانپزشکی مشهد شروع کردم و در سال 1383 با دریافت مدرک بورد تخصصی  فارغ التحصیل شدم.

پایان نامه تحقیقاتی من در دوره تخصصی درباره مقایسه خواص سمیت سلولی سه ماده چسباننده در ترمیم های کامپازیتی (همرنگ دندان) بر روی دندانهای کشیده شده بود که برای اولین بار در کشور انجام گردید و  بصورت چندین مقاله و پوستردر مجلات تخصصی به چاپ رسید و تقدیر شد.

سپس به مدت 5 سال استادیار گروه ترمیمی و زیبایی دانشکده دندانپزشکی همدان بوده ام وبه امر آموزش دانشجویان عمومی و تخصصی در دانشکده مشغول بوده ام و علاوه بر نظارت و داوری بر چندین پایان نامه دانشجویی، مقالات متعددی را در رشته تخصص خود در مجلات معتبر به چاپ رسانده ام.

همزمان بعنوان متخصص در شهر همدان مطب خصوصی داشته ام و به درمان های زیبایی بیماران ارجاع شده از طرف دندانپزشکان عمومی مشغول بوده ام. سپس بمدت یکسال و نیم بصورت نیمه وقت، استادیار گروه ترمیمی و زیبایی دانشکده دندانپزشکی شاهد در تهران شدم.

 سپس، مطب خصوصی خود را در خیابان دولت - شهید کلاهدوز - واقع در منطقه 3 تهران افتتاح کردم که تا کنون مشغول فعالیت میباشم. همزمان در کلینیک تخصصی بزرگمهر دانشگاه تهران و کلینیک تخصصی چمران در روزهای خاص از هفته همکاری دارم .

گرایش اصلی من در تخصص ترمیمی و زیبایی در زمینه انالیز زیبایی صورت و طراحی لبخند و درمانهای جایگزین ارتودنسی میباشد.

سابقه عضویت در انجمن دندانپزشکان زیبایی امریکا و اکادمی مواد دندانی امریکا و انجمن دنداپزشکان ترمیمی ایران از دیگر موارد قابل ذکر در کارنامه حرفه ای اینجانب میباشد.

علاقه اصلی من غیر از دندانپزشکی به اختر فیزیک و نجوم است و رشته ورزشی شنا را بصورت نیمه حرفه ای  دنبال میکنم. 

 

دکتر شهرزاد نظری

من دکتر شهرزاد نظری دندانپزشک ومتخصص درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) تحصیلات خود را در رشته دندانپزشکی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1370 شروع کردم و در تمام مدت تحصیل دانشجویی کوشا بوده ام.

علاقه اصلی من پژوهش های بنیادی و کاربردی در رشته دندانپزشکی بویژه اندودانتیکس سبب شد پایان نامه دوره دکترای خود را به بررسی آناتومی کانال ریشه دندان جمعیت ایرانی با استفاده از  CT-SCANاختصاص دهم که حاصل این پژوهش یکسال و نیمه در کنگره های اندو و مجلات مربوطه به چاپ رسید ومورد ستایش منتقدان قرار گرفت .

در سال 1379 تحصیلات تکمیلی خود را در تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) - عصب کشی - در دانشکده دندانپزشکی مشهد که قطب آموزش و پژوهش اندودانتیکس در کشور محسوب می شود، شروع کردم و در سال 1382 با دریافت مدرک بورد تخصصی ناسیونال فارغ التحصیل شدم. حاصل پژوهش کاربردی پایان نامه تحقیقاتی من در درمان مجدد ریشه دندان بصورت چندین مقاله در مجلات اندودانتیکس به چاپ رسید و تقدیر شد.

سپس به مدت 5 سال ونیم استادیار گروه اندودونتیکس دانشکده دندانپزشکی همدان بوده ام وبه امر آموزش دانشجویان عمومی و تخصصی در دانشکده مشغول بوده ام و مقالات متعددی در رشته تخصص خود در مجلات معتبرداخلی و خارجی به چاپ رسانده ام. همزمان بعنوان متخصص اندو در شهر همدان مطب خصوصی داشته ام و به درمان بیماران ارجاع شده مشغول بوده ام. حدود یکسال و نیم بعد از استخدام بعنوان هیئت علمی پیمانی 10 ساله دانشکده همدان، همزمان با تولد پسرم مجبور به انتقال به تهران و در نتیجه آن استعفاء از سمت خود شدم.

با این وجود بصورت نیمه وقت استادیار گروه اندودانتیکس دانشکده دندانپزشکی شاهد در تهران شدم و همزمان در کلینیک وابسته به دانشگاه در سمت متخصص اندودانتیکس فعالیت داشته ام .این فعالیت سه سال بعد به پایان رسید و هم اکنون در مطب تخصصی خود در خیابان دولت - شهید کلاهدوز - واقع در منطقه 3 تهران به درمان بیماران میپردازم و همینطور با کلینیک تخصصی بزرگمهر وابسته به دانشگاه تهران در روزهای خاص از هفته همکاری دارم .

بعنوان یک متخصص اندو از سال 1382 تا کنون بسیاری از موارد تخصصی درمان ریشه (عصب کشی) را که توسط دندان پزشکان عمومی به من ارجاء می شده است را درمان کرده ام و مفتخر به این هستم که در مدت خدمت خود اکثر بیماران از نحوه برخورد و درمان مناسب و سریع من رضایت کامل داشته اند .

بعلت علاقه خاصی که به کودکان دارم درمان ریشه موارد پیچیده و مشکل این گروه سنی را که شامل درمان ریشه (عصب کشی) دندانهای ضربه خورده کودکان ونوجوانان ، درمانهای پیچیده ای نظیر آپکسیفیکیشن و آپکسوﮊنز را که بیشتر دندانپزشکان از قبول آن سر باز میزنند، سهمی از خدمات تخصصی دندانپزشکی بوده است که در طی این سالها با دقت و دلسوزی به بیماران نیازمند ارائه داده ام .

علاقه اصلی من غیر از دندانپزشکی به نقاشی بویژه رنگ روغن و طبیعت گرایی است .